Wielki pakiet: ISBN 978-83-936362-2-8
Wydanie pierwsze
Cena wielkiego pakietu: 129 zł
Status: dostępne

Kurs angielskiego dla początkujących - mp3! - WIELKI PAKIET

Wybierz najnowszy sposób nauki - świetne kursy mp3! Gdziekolwiek jesteś - w drodze do szkoły, pracy, w podróży, na rowerze... słuchaj, powtarzaj - zapamiętasz! Dużo szybciej, dużo prościej, bez wysiłku! Sprawdź już dziś, że ta nowa metoda nauki naprawdę działa! Wielki pakiet to razem 80 lekcji + 20 dialogów + czasowniki nieregularne; oczywiście wraz z zapisem treści lekcji. Idealny kurs dla tych, którzy chcą odświeżyć sobie podstawy języka lub zaczynają jego naukę - czyli tak naprawdę dla większości z nas :) Wielokrotne powtórzenia, sytuacje z codziennego życia, powtórki na końcu lekcji, zapis treści w pliku tekstowym... WIELKI PAKIET - to obecnie najlepsza oferta na rynku. Kurs ten był również emitowany w kilku stacjach radiowych! WIELKI PAKIET mp3 to nowy wymiar nauki języka! Zamów już dziś!

ISBN 978-83-936362-4-2
Wydanie pierwsze
Cena: 129 zł
Status: dostępne

Kurs języka angielskiego mp3! PODRÓŻE

Wyjeżdżasz na wakacje za granicę? A za granicą - co? Wszyscy mówią po angielsku! Nawet nie wiesz ile tracisz i jak możesz skomplikować sobie pobyt nie znając zwrotów i słówek przydatnych w podróży. Ten kurs jest dla Ciebie, 50 lekcji i wszystko co związane z pobytem w obcym kraju. Dokładnie, wolno wyjaśniany materiał, nowe wyrażenia, słownictwo, dialogi... Wielokrotnie powtarzane - żebyś zrozumiał i się dogadał. Niech moc wrażeń będzie z Tobą!

ISBN 978-83-936362-3-5
Wydanie pierwsze
Cena: 129 zł
Status: dostępne

Kurs języka angielskiego mp3! PRACA

Wyjeżdżasz do pracy za granicę? A może w pracy od czasu do czasu używasz języka angielskiego? Ta pozycja musi znaleźć się na Twoim biurku! Razem 50 lekcji, wszystko w przystępny sposób wytłumaczone i wielokrotnie powtarzane. Dodatkowo zapis każdej lekcji w pliku tekstowym. Kurs dla poziomu podstawowego oraz średnio zaawansowanego. Zamówisz i się wreszcie dogadasz!

Pobierz darmowy pakiet dziesięciu lekcji mp3 dla początkujących

Opinie

"Jestem nauczycielem i korzystam, jako dodatkowy podręcznik, ze zbioru zadań dla poz. podstawowego (uczniowie mają wersję bez klucza). Przejrzysta budowa - podział na sekcje - czytanie, pisanie, słuchanie, gramatyka i egz. ustny oraz bardzo dużo zadań czynią tę książkę bardzo pomocną na zajęciach. Polecam."
Barbara Kunicka, Warszawa

"Zakupiłem niedawno kurs angielskiego - podróże i jestem zadowolony. Oczywiście jednokrotne wysłuchanie lekcji nie wystarczy, ale słuchając (ja akurat włączam w samochodzie) kilkakrotnie tych samych lekcji byłem w stanie się sporo nauczyć."
Jacek Rosicki, Gliwice

"Uczę języka angielskiego prywatnie i wykorzystuję książki p. Swigona dosyć często - szczególnie te przeznaczone dla maturzystów (zbiory zadań oraz e-book 'zadania z gramatyki'). Zaletą na pewno jest bardzo duża liczba zadań oraz to że mogę uczniowi zadać materiał będąc pewnym że nie znajdzie odpowiedzi w internecie - i ich po prostu nie przepisze :)"
Wojciech Zaborowski, Ostrowiec Świętokrzyski

"Słuchałam lekcji angielskiego w Akademickim Radiu Centrum (UMCS Lublin) i postanowiłam kupić cały pakiet - bodajże 100 lekcji. Było warto. Polecam, bardzo dużo materiału - fajnie, prosto i przejrzyście wytłumaczone podstawy języka, nowe słówka i wyrażenia."
Paulina Kądziela, Lublin