pattern

Cena: 64 lub 49 zł (powyżej 10 szt.)
Wydanie czwarte
Liczba stron: 260 + CD
ISBN 978-83-936362-7-3
Status: dostępna

Matura z języka angielskiego – zbiór zadań, poz. podstawowy

Najchętniej kupowana publikacja zarówno przez nauczycieli, jak i przez uczniów, dostępna zarówno z kluczem jak i bez klucza do zadań. Mnóstwo zadań (razem 445!) obejmujących wszystkie części egzaminu pisemnego (czytanie, słuchanie, pisanie, środki językowe) oraz ustnego, podzielone na czytelne sekcje. To aktualne, najnowsze wydanie dostosowane jest do zadań na nowej maturze i stanowi idealne uzupełnienie podręcznika kursowego. Może być również podręcznikiem głównym w ostatnim semestrze klas maturalnych podczas intensywnego powtarzania materiału przed egzaminem. Zamów, bo naprawdę warto!

zamow promocje
zdjecie

Cena: 64 lub 49 zł (powyżej 10 szt.)
Wydanie trzecie
Liczba stron: 280
ISBN 978-83-927254-3-5
Status: dostępna

Matura z języka angielskiego – zbiór zadań, poz. rozszerzony

Ten zbiór zadań przeznaczony jest dla uczniów zdających maturę na poziomie rozszerzonym i również chętnie wykorzystywany jest w klasach maturalnych. To prawie 200 zadań obejmujących wszystkie części egzaminu (czytanie, struktury leksykalno-gramatyczne, wypowiedź pisemna oraz część ustna). Wszystko podzielone na czytelne działy i sekcje - prosto i przejrzyście. Wydanie posiada klucz odpowiedzi. Naprawdę mnóstwo zadań, mnóstwo praktyki, mnóstwo punktów na egzaminie! Zamawiaj!

zamow promocje
ebook

Cena e-booka: 64 zł
Liczba stron: 36
Wydanie pierwsze
Status: dostępna

E-book - Matura, zbiór zadań uzupełniających, poziom podstawowy

Jeżeli korzystasz z różnych książek i szukasz uzupełnienia ich treści o zadania do nowej matury, a do tego w wygodnej, elektronicznej formie (z możliwością drukowania dowolnych zadań - plik pdf) - ta pozycja jest dla Ciebie. E-book zawiera kilkadziesiąt zadań dla poziomu podstawowego, takich jak czytanie - krótkie teksty, pisanie oraz znajomość środków językowych. Szybko, łatwo i przyjemnie :) Nic, tylko zamówić.

zamow promocje
ebook

Cena e-booka: 64 zł
Liczba stron: 99
Wydanie pierwsze
Status: dostępna

E-book – matura ustna z języka angielskiego, zbiór zadań

Ten e-book w wersji pdf umożliwia Ci łatwe przeglądanie, drukowanie i przygotowanie testów do nowej matury ustnej. Jeśli jesteś uczniem, to dziesiątki zadań, podzielonych na sekcje (rozmowy z egzaminatorem, ilustracje, materiał stymulujący wraz z 4 pytaniami) z pewnością ułatwią naukę przed maturą. Kliknij 'zamów'!

zamow promocje

Opinie

"Jestem nauczycielem i korzystam, jako dodatkowy podręcznik, ze zbioru zadań dla poz. podstawowego (uczniowie mają wersję bez klucza). Przejrzysta budowa - podział na sekcje - czytanie, pisanie, słuchanie, gramatyka i egz. ustny oraz bardzo dużo zadań czynią tę książkę bardzo pomocną na zajęciach. Polecam."
Barbara Kunicka, Warszawa

"Zakupiłem niedawno kurs angielskiego - podróże i jestem zadowolony. Oczywiście jednokrotne wysłuchanie lekcji nie wystarczy, ale słuchając (ja akurat włączam w samochodzie) kilkakrotnie tych samych lekcji byłem w stanie się sporo nauczyć."
Jacek Rosicki, Gliwice

"Uczę języka angielskiego prywatnie i wykorzystuję książki p. Swigona dosyć często - szczególnie te przeznaczone dla maturzystów (zbiory zadań oraz e-book 'zadania z gramatyki'). Zaletą na pewno jest bardzo duża liczba zadań oraz to że mogę uczniowi zadać materiał będąc pewnym że nie znajdzie odpowiedzi w internecie - i ich po prostu nie przepisze :)"
Wojciech Zaborowski, Ostrowiec Świętokrzyski

"Słuchałam lekcji angielskiego w Akademickim Radiu Centrum (UMCS Lublin) i postanowiłam kupić cały pakiet - bodajże 100 lekcji. Było warto. Polecam, bardzo dużo materiału - fajnie, prosto i przejrzyście wytłumaczone podstawy języka, nowe słówka i wyrażenia."
Paulina Kądziela, Lublin

Aktualne Promocje