s1
s2
s3
s4

Oferta

Szkoła średnia

Publikacje przygotowujące do matury, między innymi: przewodniki, zbiory zadań, e-booki.

Czytaj więcej!

Kursy MP3

Kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych, dla tych w podróży i w pracy...

Czytaj więcej!

Pozostałe publikacje

Publikacje do nauki gramatyki, słowniki z wymową mp3, gry i zabawy językowe, ćwiczenia...

Czytaj więcej!

Bezpłatne materiały

Ciekawe materiały do pobrania;
odwiedź również portal edukacyjny maturazangielskiego.net.

Czytaj więcej!

Jesteśmy z Wami już od 2004 roku. Z naszych publikacji korzystają dziesiątki tysięcy osób. Największą popularnością cieszą się zbiory zadań do matury, wykorzystywane przez uczniów na lekcjach jako dodatkowa pomoc dydaktyczna. Wszystkie książki przed wejściem na rynek są testowane przez zarówno uczniów, jak i nauczycieli z różnych szkół. Kilka lat temu do oferty włączyliśmy e-booki oraz, niedawno, lekcje języka angielskiego w formie kursów mp3, które nadawane były i nadal są w kilku stacjach radiowych - cieszą się dużą popularnością. Zapoznajcie się z naszą ciekawą i dobrą ofertą! Zamówcie publikacje bezpośrednio z tej strony - strony wydawcy - wtedy zawsze otrzymacie najnowsze i aktualne wydania + darmową wysyłkę (od 90 zł, ebooki zawsze gratis) + niespodzianka.

Jeśli prowadzicie księgarnię/hurtownię/sklep internetowy - zapraszamy do współpracy - ale współpracujemy tylko z wybranymi przez nas dostawcami.
enset. Książki z wyższej półki.

Pobierz Adobe Reader, jeśli masz kłopoty z odczytaniem plików pdf.

Opinie

"Jestem nauczycielem i korzystam, jako dodatkowy podręcznik, ze zbioru zadań dla poz. podstawowego (uczniowie mają wersję bez klucza). Przejrzysta budowa - podział na sekcje - czytanie, pisanie, słuchanie, gramatyka i egz. ustny oraz bardzo dużo zadań czynią tę książkę bardzo pomocną na zajęciach. Polecam."
Barbara Kunicka, Warszawa

"Zakupiłem niedawno kurs angielskiego - podróże i jestem zadowolony. Oczywiście jednokrotne wysłuchanie lekcji nie wystarczy, ale słuchając (ja akurat włączam w samochodzie) kilkakrotnie tych samych lekcji byłem w stanie się sporo nauczyć."
Jacek Rosicki, Gliwice

"Uczę języka angielskiego prywatnie i wykorzystuję książki p. Swigona dosyć często - szczególnie te przeznaczone dla maturzystów (zbiory zadań oraz e-book 'zadania z gramatyki'). Zaletą na pewno jest bardzo duża liczba zadań oraz to że mogę uczniowi zadać materiał będąc pewnym że nie znajdzie odpowiedzi w internecie - i ich po prostu nie przepisze :)"
Wojciech Zaborowski, Ostrowiec Świętokrzyski

"Słuchałam lekcji angielskiego w Akademickim Radiu Centrum (UMCS Lublin) i postanowiłam kupić cały pakiet - bodajże 100 lekcji. Było warto. Polecam, bardzo dużo materiału - fajnie, prosto i przejrzyście wytłumaczone podstawy języka, nowe słówka i wyrażenia."
Paulina Kądziela, Lublin